Witamy na stronie sklepu TAK wnętrza i elewacje - dawniej TACK. Od 1998 roku specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości produktów z dziedziny narzędzi i materiałów budowanych oraz usługi na terenie Białegostoku oraz województwa podlaskiego. Jesteśmy dumni z naszego długiego stażu i ugruntowanej pozycji na rynku, która wynika z naszej nieustannej pasji do budownictwa i dbałości o zadowolenie naszych klientów.

Specjalizujemy się w sprzedaży różnorodnych materiałów budowlanych, takich jak farby, tynki, docieplenia oraz narzędzi niezbędnych do wykonywania prac remontowych, wykończeniowych czy budowlanych. Nasz szeroki asortyment produktów pozwala sprostać oczekiwaniom zarówno profesjonalistów, jak i osób wykonujących drobne prace remontowe. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami, możemy zagwarantować wysoką jakość produktów oraz ich trwałość.

Nie tylko dostarczamy materiały budowlane, ale również staramy się pomóc naszym klientom w znalezieniu odpowiedniego wykonawcy. Dysponujemy bazą sprawdzonych specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie w różnorodnych dziedzinach budownictwa. Jeśli szukasz wykonawcy skontaktuj się z nami!

Nasz zespół to wykwalifikowani doradcy, którzy zawsze służą pomocą. Doradzą w zakresie wyboru odpowiednich materiałów oraz technik budowlanych.

Zapraszamy do kontaktu!

Szosa Baranowicka 39,

15-522 Zaścianki

 +48 608384873

godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 7:00-16:00

sobota- zamknięte do wiosny

niedziela: zamknięte

 

Kontakt

Strona w trakcie tworzenia. Prosimy o wyrozumiałość.