Szosa Baranowicka 39,

15-522 Zaścianki

 +48 608384873

godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 7:00-16:00

sobota- zamknięte do wiosny

niedziela: zamknięte

 

Kontakt

Strona w trakcie tworzenia. Prosimy o wyrozumiałość.

14 lipca 2023

Relacja ze szkolenia 7 lipiec 2023 r.

Krótka relacja z naszego szkolenia produktowego z firmami Optolih i Motive - narzędzia połączonego z integracją!

Na początku lipca mieliśmy przyjemność zorganizować wyjątkowe wydarzenie - szkolenie produktowe z materiałów i narzędzi budowlanych. Była to okazja nie tylko do zdobycia nowej wiedzy, ale również do spotkania się i wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami i pasjonatami budownictwa.

Nasze szkolenie odbyło się w atmosferze, w której wszyscy uczestnicy mogli zdobyć informacje na temat najnowszych trendów i innowacji w branży budowlanej, ale także samodzielnie przetestować nowinki techniczne czy materiałowe.

Doświadczeni specjaliści i eksperci w dziedzinie materiałów i narzędzi budowlanych przekazywali swoją wiedzę w praktyczny i przystępny sposób, angażując wszystkich uczestników.

Podczas szkolenia przedstawiciel firm Optolith zapoznał uczestników z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami w zakresie produktów do wykończenia. Ekspert Optolith skupił się na zaprezentowaniu nowości produktowych czyli: 
- Silicolith Infinity - najwyższej jakości tynk silikonowy,
- BituFlex 1K - wodna emulsja bitumiczno-lateksowa typu AL,
- BituFlex 2K - grubowarstwowa powłoka hydroizolacyjna,
- HydroStop - folia w płynie,
- oraz Multi KSW Top - specjalna zaprawa zbrojąca i klej do systemów ociepleń.

Z kolei przedstawiciel Motive - narzędzia budowlane pokazał uczestnikom produkty firmy czyli:
- Matti - mata ochronna do zadań specjalnych, która jest nowością,
- różnego rodzaju mieszadła, tarcze, wiertła,
- artykuły malarskie, glazurnicze, ścierne,
- oraz wiele, wiele innych przydatnych artykułów.

Zainteresowani szkoleniem dowiedzieli się, jak skutecznie dobrać i stosować odpowiednie materiały do różnych rodzajów prac budowlanych, aby osiągnąć trwałe i estetyczne efekty. Przez praktyczne prezentacje i warsztaty wszyscy mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z produktami i narzędziami, co pozwoliło sprawdzić ich zastosowanie w praktyce.

Wiadomo, że na pusty żołądek wiedza nie przyswaja się odpowiednio dlatego na uczestników czekały pączki do kawy oraz grill z chłodzonymi napojami. Taka integracja pozwoliła na  wymianę pomysłów, doświadczeń i wspólnego rozwoju.

Dziękujemy uczestnikom za obecność, zaangażowanie i aktywny udział w naszym szkoleniu ‼ Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i umiejętności wzbogacą Wasz warsztat oraz ułatwią wykonywanie pracy.

Zapraszamy na kolejne wydarzenia, które mamy już w planach i o których poinformujemy Was w najbliższym czasie!